Blue Star Klasik Tam Ortopedik Yaylı Yatak

Uyku konforunu artıran basınç dağıtıcı sünger katmanlarıyla tam ortopedik yapıdaki Blue Star Klasik, yazlık/kışlık taraf özelliğine sahiptir. Yazlık tarafında serin tutan nemlendirici etkili pamuk vatka, kışlık tarafında ise sıcak tutan %100 yün Woolmark® vatka kullanılmıştır. Woolmark’ın protein özlü yapısı nefes alır, kötü kokuyu emip yok eder. Kalp atışlarını rahatlatır, anti stres özelliklidir. Blue Star Klasik’in anti bakteriyel, alev almaz örme kumaşı, küf, toz akarları, astım ve alerjiye sebep olan alerjenlerden uzak, kolay nefes alınabilen dinlendirici bir uyku ortamı sunar.
blue-star-klasik-full-ortopedik-classic-serisi3

blue-star-klasik-full-ortopedik-classic-serisi4

blue-star-klasik-full-ortopedik-classic-serisi

blue-star-klasik-full-ortopedik-classic-serisi1

blue-star-klasik-full-ortopedik-classic-serisi2

Hycare ® teknolojili anti bakteriyel örme kumaş
Çökmeye karşı dirençli Bonell Yay karkası
Konforu artırıcı 200 g/m2 Thermobond elyaf
Kışlık tarafta sıcak tutan %100 yün Woolmark® vatka
Yatak kumaşında güç tutuşurluk özelliği
Yazlık tarafta serin tutan pamuk vatka
Uyku konforunu artıran basınç dağıtıcı sünger katmanları
Yatak ömrünü artıran destek süngerleri
Yatak yüksekliği 22 cm.

Bu üründeki Teknolojiler
WOOLMARK ® YÜN VATKA

%100 saf yeni yünden yapılır. Antialerjiktir. Alev geciktiricidir. Geri dönüştürülebilir. Protein özlü yapısı nefes alır, kötü kokuyu emip yok eder. Kalp atışlarını rahatlatır, antistress özelliklidir.
ANTİALERJİK KUMAŞ-ANTİMAYT ÖZELLİĞİ

Yataklardaki deri döküntüleri, karanlık, ısı ve nem; maytların(ev tozu akarları) yaşaması için elverişli bir ortam hazırlar. Oysa Hycare ve Sanitized teknolojilerine sahip Yataş yataklar, alerjiye neden olan maytların çoğalmasına engel olur.

Enza Mobilya (153 Posts)

Enza Mobilya sizlere en kaliteli ve ve şık dekorasyonlarıyla birlikte ürünlerini sunmaktadır. Yemek odası, yatak odası, Tv Ünitesi, Köşe Takımları, Oturma Grubu, Genç Odası ve Koltukları gibi bir çok konu üzerine resimler ve açıklamaları sitemizde sizlerle paylaşmaktan heyecan duymaktayız.

Yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız ?